7-Open

Updated: 2017-08-20   14:33

ŘEDITEL TURNAJE: Eva Kadlecová (TJ MG Cheb)


ROZHODČÍ

Milan Bláha (hlavní rozhodčí)

Vladimír Fiedler (rozhodčí)

JURY

Eva Kadlecová (TJ MG Cheb)

Milan Bláha (GC 85 Rakovník)

Mitko Pajkov (SKDG Chomutov)

Jaroslav Moutvička (MGC Plzeň)

Jan Hála (SKGC Františkovy Lázně)

20.08.2017 Turnaj zahájen v


TRESTY:

Result


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Seniori II
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Jan Hála SKGC Františkovy Lázně 29 27 27 27,7 2 83
2 Jan Bireš SKGC Františkovy Lázně 30 28 27 28,3 3 85
3 Václav Placr TJ MG Cheb 27 32 28 29,0 5 87
4 Václav Vitner GC 85 Rakovník 31 28 31 30,0 3 90
5 Milan Bláha GC 85 Rakovník 28 32 30 30,0 4 90
5 František Nečekal st. TJ MG Cheb 28 32 30 30,0 4 90
7 Jiří Gut TJ MG Cheb 29 30 35 31,3 6 94
8 Karel Soustružník TJ MG Cheb 34 33 27 31,3 7 94
9 Eduard Fikar TJ MG Cheb 29 36 34 33,0 7 99
10 Petr Průcha TJ MG Cheb 33 38 30 33,7 8 101


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Seniori
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Bohumil Pokorný GC 85 Rakovník 29 25 28 27,3 4 82
2 Petr Vosmík GC 85 Rakovník 29 28 26 27,7 3 83
3 Harald Exl PSV Policei Steyr (AUT) 32 27 28 29,0 5 87
4 Josef Mandák SKDG Chomutov 30 29 29 29,3 1 88
5 Jan Wolf TJ MG Cheb 30 27 32 29,7 5 89
6 Vladimír Škubal MGC Plzeň 31 35 28 31,3 7 94
7 Jaroslav Moutvička MGC Plzeň 31 29 35 31,7 6 95
8 Robert Beran SKGC Františkovy Lázně 35 34 33 34,0 2 102
9 Mitko Pajkov SKDG Chomutov 36 35 34 35,0 2 105
10 Jiří Broumský TJ MG Cheb 38 40 38 38,7 2 116


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Muzi
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Ondřej Kocum SKGC Františkovy Lázně 27 29 28 28,0 2 84
2 Jan Tvrdý TJ MG Cheb 31 26 28 28,3 5 85
3 Radek Luxa GC 85 Rakovník 30 28 27 28,3 3 85
4 Rudolf Miler GC 85 Rakovník 32 30 28 30,0 4 90
5 Michal Malárik SKGC Františkovy Lázně 32 30 29 30,3 3 91
6 Daniel Hrachovec TJ MG Cheb 33 28 32 31,0 5 93
7 Vladimír Fiedler SKGC Františkovy Lázně 35 28 30 31,0 7 93
8 Tomáš Bureš TJ MG Cheb 29 33 32 31,3 4 94
9 Daniel Krumhanzl GC 85 Rakovník 29 36 34 33,0 7 99
10 Tomáš Bystřický GC 85 Rakovník 35 39 36 36,7 4 110


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Seniorky
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Jana Nečekalová TJ MG Cheb 29 29 27 28,3 2 85
2 Eva Kadlecová TJ MG Cheb 30 27 30 29,0 3 87
3 Jaroslava Fiedlerová SKGC Františkovy Lázně 34 29 29 30,7 5 92
4 Katalin Kníže GC 85 Rakovník 36 36 33 35,0 3 105
5 Vlasta Birešová SKGC Františkovy Lázně 39 32 41 37,3 9 112


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Zaci
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Tomáš Cheníček TJ MG Cheb 32 28 34 31,3 6 94
2 Kryštof Radl TJ MG Cheb 49 54 42 48,3 12 145
3 Kristián Radl TJ MG Cheb 49 52 57 52,7 8 158


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Zeny
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Jacqueline Helm PSV Policei Steyr (AUT) 29 33 27 29,7 6 89
2 Petra Vosmíková GC 85 Rakovník 31 31 32 31,3 1 94
3 Lenka Rendlová MGC Plzeň 33 30 32 31,7 3 95
4 Adéla Bystřická GC 85 Rakovník 37 28 31 32,0 9 96
5 Kateřina Jankovičová SKGC Františkovy Lázně 32 36 33 33,7 4 101
6 Jana Fiedlerová SKGC Františkovy Lázně 36 35 31 34,0 5 102
7 Daniela Burešová TJ MG Cheb 39 42 41 40,7 3 122


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

Juniori
Rank Name Club R1 R2 R3 Average Diff Tot
1 Jan Kadlec TJ MG Cheb 26 29 28 27,7 3 83


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

TEAMS
Rank Team R1 R2 R3 Avg Total Points
1TJ MG Cheb "B"90 87 97 30,42740
2GC 85 Rakovník "C"96 94 95 31,72850
3SKGC Františkovy Lázně99 100 95 32,72940
4TJ MG Cheb "C"101 109 99 34,33090


 
1TJ MG Cheb "B" (1 substitute)R1 R2 R3 Avg Total
 Daniel Hrachovec33 28 32 31,093
 Václav Placr27 32 5 3 o 29,064
 Jan Wolf30 27 32 29,789
 Tomáš Bureš    28 15 i 31,328
 90 87 97 30,4274
 Points      0
 
2GC 85 Rakovník "C" (1 substitute)R1 R2 R3 Avg Total
 Bohumil Pokorný29 25 28 27,382
 Tomáš Bystřický35 39 10 4 o 36,784
 Rudolf Miler32 30 28 30,090
 Daniel Krumhanzl    29 14 i 33,029
 96 94 95 31,7285
 Points      0
 
3SKGC Františkovy Lázně (0 substitutes)R1 R2 R3 Avg Total
 Robert Beran35 34 33 34,0102
 Michal Malárik32 30 29 30,391
 Kateřina Jankovičová32 36 33 33,7101
 Jana Fiedlerová     
 99 100 95 32,7294
 Points      0
 
4TJ MG Cheb "C" (0 substitutes)R1 R2 R3 Avg Total
 Karel Soustružník34 33 27 31,394
 Eduard Fikar29 36 34 33,099
 Jiří Broumský38 40 38 38,7116
 František Nečekal st.     
 101 109 99 34,3309
 Points      0


Seniori | Seniorky | Zaci | Juniori | Zeny | Muzi | Seniori II | Teams | Straight list | Lane statistics | Teams statistics | Most aces in a row

This tournament is administrated by Bangolf Arena version 2.1